Cafe Restoran Programları

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Net Paket Sipariş

Restaurant ve Lokanta gibi firmaların müşterilerinin kendi web sayfaları yada mobil uygulamaları sayesinde sipariş vermesini sağlayan sistem. Yemek sipariş sistemini kuran firmalar herhangi bir komisyon ödemeden siparişlerini toplayabilirler.

Teknik Destek Hizmet Bedeli

Bakım anlaşmanız yoksa işlem bazında teknik destek paketi satınalabilir, Teknik personelimizin yardımından faydalanabilirsiniz.

CAFE RESTORAN PROGRAMI

Hizmet sektörü en zor sektörlerden biridir. Bunun sebebi tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir sektör olmasıdır. Bunun bir parçası olan cafe, restaurant ve benzeri yerlerde özellikle müşteri memnuniyetine dikkat edilmesi gerekmektedir. Peki bu nasıl mı sağlanacak ? Tabiki işleyişi belirli bir sisteme dökerek, mevcut işletmemizde ki takibasyonları çoğaltarak hizmet kalitesini arttırmaktan geçiyor. Cafe, restaurant ve benzeri masa takibi yaptığınız işletmelerinizde kullanmak için tasarlanmış, günümüz şartlarına uygun, mevcut işletmede takibasyonları arttırarak kaçakları önleyebileceğiniz bir adisyon programıdır. Cafenizde kullanmak için cafe programı olarak, restoranınızda kullanmak için restoran programı olarak kullanımınıza sunuyoruz. Adisyon takibi yanında yine cafe otomasyonu ve restoran otomasyonu içerisinde bulunan detaylı rapor ve analizleri sayesinde işletmenizde ki işleyişi kontrol edebilir ciro analizi,masa analizi, personel performans analizi, ürün bazlı analiz hatta bir masaya giden siparişin ne kadar sürede gittiğine kadar birden fazla analiz yapma olanağı sağlar. Cafe restoran programı rakipleri arasında oldukça detaylı bir yapıya sahiptir, bu nedenle fiyat performans olarak tercih açısından en iyi adisyon programı kategorisine adını yazdırmayı başarmıştır.

CAFE RESTORAN PROGRAMI FİYATLARI

Cafe restoran programlarımızın neler yapabildiğini ve fiyatlarını Ürün ve hizmetlerimizin fiyat listesini burdan indirebilirsiniz.