E-Çözümler

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Logo E-ekstre Banka Aktarım

Logo yazılım ürünleri kullanan firmalar için geliştirilen e-extre modülü ile uluslararası bir standart olan MT940 formatındaki banka dosyalarının otomatik Logo muhasebe sistemine işlenmesi için tasarlanmıştır.

Logo E-Mutabakat Modülü

Firmaların mutabakat süreçlerini kolayca yönetebilmelerini sağlamak için geliştirilen Logo e-Mutabakat uygulaması, BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik ortamda hızla ve güvenle yapılmasını sağlar.

Logo E-Fatura Kontör Paketleri

Logo yazılım ürünlerinde e-devlet süreçlerinin yönetilmesi, gelen ve giden faturaların saklanması, e-defter dosyalarının saklanması, e-ekstre kapsamında mt940 dosyalarının işlenmesi ve e-mutabakat sisteminde kullanılmak üzere satın alınması gereken kontör paketleridir.

Teknik Destek Hizmet Bedeli

Bakım anlaşmanız yoksa işlem bazında teknik destek paketi satınalabilir, Teknik personelimizin yardımından faydalanabilirsiniz.

Logo e-devlet çözümleri ile dönüşüme başlayın.

e-Dönüşüm kapsamında e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye, e-Ekstre, e-Mutabakat ürünlerimizle süreçleri hızlandırabilir, kayıtlarınızı kağıt ortamdan elektronik ortama taşıyabilirsiniz.

E-Çözümler başlığı altında e-Fatura nedir?, e-Arşiv nedir?, e-Defter nedir?, e-İrsaliye nedir?, e-Ekstre nedir?, e-Mutabakat nedir?, e-Arşiv fatura nedir? gibi sorularınıza cevap bulabilir e-Dönüşümler hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.