E-Devlet Çözümleri

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Logo Connect E-Fatura Modülü

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen Logo e-Fatura çözümleri ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, faturalarınızın dolaşımını güvenle ve hızla gerçekleşmesini sağlar. Doğru ihtiyaç analizi ile işletme yapınıza en uygun e-Fatura uygulamasına Logo güvencesi ve tecrübesi ile kavuşabilirsiniz.

Logo E-Arşiv Modülü

e-Arşiv uygulamasına geçen firmalar, tüm faturalarını elektronik ortamda oluşturup kanuni süresi boyunca yine elektronik ortamda saklayabilirler. Müşterilerinin e-Fatura mükellefi veya nihai tüketici olması halinde,faturaları elektronik ortamda gönderebilirler. Çok sayıda fatura gönderen firmalar için zaman, iş gücü, dağıtım ve arşivlemede büyük tasarruf sağlanırken fatura gönderim maliyeti ortadan kaldırılabilir.

Logo E-Defter Modülü

Logo e-Defter uygulaması ile “Yevmiye Defteri”’ ve “Defter-i Kebir”’ belgeleri, Gelir İdaresi Başkanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak hazırlanır ve elektronik olarak GİB'e kolayca gönderilebilir.

Logo E-Fatura Kontör Paketleri

Logo yazılım ürünlerinde e-devlet süreçlerinin yönetilmesi, gelen ve giden faturaların saklanması, e-defter dosyalarının saklanması, e-ekstre kapsamında mt940 dosyalarının işlenmesi ve e-mutabakat sisteminde kullanılmak üzere satın alınması gereken kontör paketleridir.

Logo E-İrsaliye Modülü

Logo yazılım ürünlerinde e-irsaliye süreçlerinin yönetiminin sağlanması için gerekli modüldür.

Logo Start 3 (e-devlet) Muhasebe Programı

Logo start küçük yada tek kullanıcı ile ön muhasebe yönetimi ihtiyacı olan firmalar için tasarlanmış bir ön muhasebe sistemidir. Logo Start, Logo ailesinin başlangıç ürünü olmasına rağmen, Rakip ürünlere göre çok ileri seviye özellikler içermektedir.

Logo Yazılım ile E-Fatura Süreçlerinde Kolay ve Kusursuz Yönetim Sağlamaya Ne Dersiniz!

Logo yazılım e-dönüşüm sürecinde, ERP sisteminiz ile entegre çalışarak kolay ve uygun çözümler sunmaktadır. Kolay kullanımı, uygun fiyat politikası ve tam entegre yapısı ile zorlu süreçleri sizin için kolaylaştırıyor.