Muhasebe Programları

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Logo Go3 +10 Ek Kullanıcı (L)

Logo Go3 muhasebe paketinde ek kullanıcı arttırımı için gerekli olan +2 kullanıcı paketidir.
12.250,00 ₺

Logo Go3 +2 Ek Kullanıcı (L)

Logo Go3 muhasebe paketinde ek kullanıcı arttırımı için gerekli olan +2 kullanıcı paketidir.
3.350,00 ₺

Logo Go3 +5 Ek Kullanıcı (L)

Logo Go3 muhasebe paketinde ek kullanıcı arttırımı için gerekli olan +2 kullanıcı paketidir.
7.750,00 ₺

Teknik Destek Hizmet Bedeli

Bakım anlaşmanız yoksa işlem bazında teknik destek paketi satınalabilir, Teknik personelimizin yardımından faydalanabilirsiniz.
0,00 ₺

Logo Yazılım Kurumsal Profil

Kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında sektöre giren Logo, Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biridir. Ürettiği çözüm, hizmet ve inovasyonlarla Türkiye’de yazılım sektörünün yenilikçi lideri konumuna gelmiştir. 800’ü aşkın bayisi ve yaygın dağıtım ağı kanallarıyla sektörün en hızlı büyüyen firmalarından olan Logo’nun ürünleri, bugün 85 bini aşkın firmada aktif olarak kullanılmaktadır. Logo, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da birçok ülkenin diline, iş pratiğine ve yasal mevzuatına uyarlanan ürünlerini, ilgili ülkelerdeki yetkili iş ortakları ya da tam yetkili distribütörleri aracılığıyla kullanıcılarına ulaşmaktadır.

MUHASEBE PROGRAMI

Muhasebe büyük küçük her işletmenin ihtiyacıdır. Mevcut bir işletme olmadan muhasebe, muhasebe olmadan işletme olmaz. Tabi bu konu işletmenin ihtiyacına göre farklılık göstermektedir. Muhasebemizi işletme bünyesinde ön muhasebe programlarıyla mı tutacağız yoksa daha geniş bir genel muhasebe programına mı ihtiyacımız var. Bu sorunun cevabını verdikten sonra muhasebe programlarımız ne işe yarıyor bir göz atalım. Kısaca;

LOGO START : Başlangıç düzeyinde logo muhasebe programı olan start , Tek kullanıcılı ve logo veritabanıyla çalışan bir temel ön muhasebe programıdır.

LOGO GO3 : Logo muhasebe programlarından logo startın daha gelişmiş bir versiyonudur. Birden fazla kullanıcıya sahip logo go3 mali muhasebe ve ön muhasebe sistemine ihtiyaç duyan işletmeler için logo veritabanıyla çalışan e-devlet ve sektörel çözümlere cevap verebilen daha gelişmiş ileri seviye bir logo programıdır.

MimaxPOS : İşletmelerin cari,stok,kasa,fatura,gider gibi temel ön muhasebe ihtiyaçları için tasarlanmış bir muhasebe programıdır. Rakipleri içerisinde arayüzü çok kolay ve kullanışlı bir yapıya sahiptir.

MUHASEBE PROGRAMI FİYATLARI

Ürün ve hizmetlerimizin fiyat listesini burdan indirebilirsiniz.