Sektörel Çözümler

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Logo Entegreli Barkod Yazdırma Programı

Logo yazılım ürünlerinde tanımlı olan ürün, fiyat, kod ve benzeri değerler kullanılarak barkod yazıcıdan barkod basılmasını sağlar.

Logo Entegreli Sms Modülü

Logo yazılım ürünleri ile entegre çalışan, tanımlı olan müşterilere firma başlıklı sms göndermek için kullanılır. Müşterilerinize bayram ve özel günlerde toplu sms atabileceğiniz gibi, müşteri bakiyelerini bildirmek içinde kullanabilirsiniz.

Masadan Sipariş Modülü

M724 Cafe Restaurant programı kullanan müşterilerimiz için geliştirilen, müşterinin kendi mobil aygıtı ve kendi masasından siparişini verebileceği, garson çağırabileceği, hesap isteyebileceği hatta istek ve şikayetini yöneticilere gönderebileceği mobil uygulamadır.

MimaxPOS Mobile El Terminal Uygulaması

MimaxPOS Barkod Satış Sistemine entegre olarak üretilmiş MimaxPOS Mobile El Terminal Uygulaması Android yada Ios cep telefonunuzu el terminaline çevirerek hem raporlama hemde işlemlerde kullanmanıza imkan sağlıyor.

Net Paket Sipariş

Restaurant ve Lokanta gibi firmaların müşterilerinin kendi web sayfaları yada mobil uygulamaları sayesinde sipariş vermesini sağlayan sistem. Yemek sipariş sistemini kuran firmalar herhangi bir komisyon ödemeden siparişlerini toplayabilirler.

Teknik Destek Hizmet Bedeli

Bakım anlaşmanız yoksa işlem bazında teknik destek paketi satınalabilir, Teknik personelimizin yardımından faydalanabilirsiniz.