Zem Nedir? Ne Fayda Sağlar?

Güncelleme Hakkı Nedir? 

Günümüz dünyasında yazılım, teknolojisi ve buna bağlı iş süreçleri sürekli gelişmektedir. Şirketler için uzun vadede yazılımın getirisinin yüksek olması ancak sürekli olarak yazılımın güncellenmesi ve yeni özelliklerin eklenmesi ile sağlanabilmektedir. Bu durum da, şirketlerin günümüzün finansal ve yönetimsel standartlarını yakalayabilmeleri için güncel iş ve süreç modelleri ile donatılmış desteğe duydukları ihtiyacı artırmaktadır. Güncelleme hakkı, kullanılan yazılım ürününün yeni versiyonları kullanma, geri bildirimlerle uygulamanın gelişimi ve kısmi destek hakkı alınmasını sağlar.

 

Güncelleme Ne İşe Yarar?

Zensoft olarak kullanıcılarımızdan gelen ihtiyaçları karşılamak için karşılıklı ve uzun süreli güven esasına dayanan güncelleme hakkı ile kullanıcılarımıza, kullanılan yazılımdan en üst düzeyde faydalanmasını sağlıyoruz.

Güncel Zensoft ürün kullanıcılarının, yeni geliştirilen ve ayrı modül olarak satılmayan özelliklerden ve değişikliklerden 1 yıl boyunca bedelsiz olarak yararlanmalarını sağlayan bir abonelik sistemidir.

Güncelleme sayesinde, kullanılan ürünlerin en güncel sürümlerine, bu kapsamda eklenen yeni özelliklere ve performans iyileştirmelerine sahip olunabilir; satın almak istenen kullanıcı, çalışan, firma artırımları ve modüller için özel fiyatlardan faydalanılabilir.

 

Alınmazsa Ne Olur?

Güncelleme hizmetinin alınması elbette zorunlu değildir. Fakat bu durumda bazı problemler ile karşılaşabilirsiniz.

  1. Güncelleme alınmaması durumunda, günün teknolojisine uygun yeni işletim sistemlerinde yazılım ürünleri çalışmayabilir.

  2. Güncelleme alınmaması durumunda, Veritabanı mimarisi itibari ile güncel veritabanlarına uyum sağlamayabilir.

  3. Güncelleme alınmaması durumunda, Devletin E-dönüşüm kapsamında değişiklik istediği, e-fatura, e-arşiv ve e-defter gibi kullanılan modüller güncellenmediğinden yasal mevzuata uygunluk sağlanmayabilir ve cezai müeide uygulanabilir.

  4. Güncelleme alınmaması durumunda, kullanıcılar tarafından geri bildirimler ile eklenen veya geliştirilen özelliklerden faydalanamazsınız.

  5. Güncelleme alınmaması durumunda, ileri tarihte Güncelleme alınmak istendiğinde geçmişe dönük Güncellemeleri de almak durumunda kalırsınız.

  6. Güncelleme alınmaması durumunda, Zensoft'un güncellemeye özel ayrıcalıklı fiyat ve kampanyalarından yararlanamazsınız.

 

Güncellemeyi Nasıl Satın Alırım?

Lisans anahtarınız ile yapılan sorgulama sonucunda hesaplanan bedel üzerinden, isterseniz peşin fiyatına kredi kartına taksitle iş ortaklarımızdan satınalabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bize ulaşabilirsiniz.