Zensoft Logo M120 B2B Sistemi

Logo yazılım ürünlerini kullanan firmalar için geliştirilen, Firmanın müşterilerine ait olan Cari hesap extresi, stok hareket detayları, ödemeleri, hesap özeti, kapanmamış fatura ve vade takibini, aylık borç ve alacak grafiğini, ödeme geçmeleri için sanal pos sistemini kullanmalarına olanak sağlayan web ve mobil destekli B2B Sistem...

M120 Logo B2B, Logo B2b, Logo bayi yönetimi, Logo Bayi sipariş sistemi, logo entegreli bayi satış sistemi, mobil b2b, mobil bayi sistemiZensoft Logo M120 B2B Sistemi Temel Özellikleri

Logo yazılım ürünlerini kullanan firmalar için geliştirilen, Firmanın müşterilerine ait olan Cari hesap extresi, stok hareket detayları, ödemeleri, hesap özeti, kapanmamış fatura ve vade takibini, aylık borç ve alacak grafiğini, ödeme geçmeleri için sanal pos sistemini kullanmalarına olanak sağlayan web ve mobil destekli B2B Sistem...

Muhasebe Personelizin Telefon Trafiğini Azaltın!

Zensoft Logo M120 B2B sistem ile müşterilerinizin muhasebe elemanlarınızı sıkça aradığı, genel olarak cari hesap extresi, satınalma detayları, ödemelerinin işlenip işlenmediği ile ilgili sordukları soruları sistem tarafından otomatik yanıtlanmasını sağlayarak, müşterinizi memnun etmekle beraber, muhasebe elemanlarınızın üzerindeki iş yoğunluğunu azaltarak işletmenizde mükemmel kontrol sağlar.

Alacaklarınızın Tahsilatında Müşterinize Kolaylık Sağlar!

Günümüzde herkesin şikayetçi olduğu en büyük sıkıntılardan birisi zaman kavramıdır. Çoğu iş zamansızlıktan yetişmez. Müşteriniziden tahsilat istediniz? Müşteriniz zaman ayarlayıp geleceğini söyledi. Ya da mutabık olmadığını belirtti. Fakat o zaman bir türlü gelmedi.

Kolayı var, Logo M120 B2B ile sanal POS sisteminizi kurabilir, müşterinizin Cari hesap extresini incelemesini sağlayabilirsiniz. Mutabakat sağlayan müşteri ödemesini kendi mobil cihazından güvenli şekilde Sanal POS sisteminizle yaparak sizi memnun eder. Sağladığınız kolaylıklardan müşteriniz de memnun olur.

B2B kolay sipariş, logo entegreli b2b bayi yönetim sistemi

 Müşterilerinizin Kolayca Sipariş Vermelerini Sağlayın!

Logo M120 B2B ile müşterilerinize ürünlerinizi sunabilir, ürünler ile ilgili detay bilgiler sunabilirsiniz. Müşterileriniz istediği ürünleri sepete atabilir, onayladıkları siparişlerin Logo Muhasebe sistemine otomatik işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Müşteri yada Müşteri Gruplarına Özel Fiyatlandırma

Ürün fiyatlarınızı bir müşteri grubuna yada müşteriye özel tanımlar yaparak B2B sistem üzerinden yayınlayabilirsiniz. Müşteriniz kendi kullanıcı adı ve şifresi ile oturum açtığında ürün fiyatları kendisine özgü kurallar dahilinde gelecek olup, ilgili tutar üzerinden Logo muhasebe sistemine aktarılacaktır.

Fırsat Ürünleri Kataloğu

Logo M120 B2B ile satışını hızlandırmak istediğiniz ürünleri, Fırsat kataloğuna ekleyebilir, Müşterilerinizin Fırsat ürünlerinden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni Ürünler Kataloğu

Logo M120 B2B ile yeni gelen ürünlerinizi müşterinize tanıtmak için , ilgili ürünleri yeni ürünler kataloğunda ekleyebilir, Müşterilerinizin yeni ürünlerden haberdar olmasını  sağlayabilirsiniz.

Outlet Ürünler Kataloğu

Elinizde uzun zamandan beri kalan yada defolu olan ürünlerin satışını hızlandırmak için kullanılan outlet ürün kataloğu ile, outlet ürünlerinizi müşterinize sunabilir, stok devir hızınızı arttırabilirsiniz.

Ürün Resimlerini ve Özelliklerini Sınırsız Ekleyin

Logo M120 B2B ile ürünlerinize sonsüz ürün özellikleri ekleyebildiğiniz gibi, ürünlerinize sonsuz resimler de ekleyebilirsiniz. Ürünlerinize kolay resim ekleyebilmek için M320 ürününü tercih edebilirsiniz. M320 ile Mobil cihaz galerinizden ürüne ait resim seçebilir yada anlık resim çekerek anında ürün resimlerinizi webde yayınlayabilirsiniz.

 Bayilerinize Bildirimle Gönderin

Logo M120 B2B sistem ile mobil müşterilerinize anlık olarak bildirimler gönderebilir, Fırsat, Duyuru ve Kampanya bilgilendirmelerini yapabilirsiniz.