Zensoft Logo B2B Paketi (Yıllık)

Zensoft Logo muhasebe programı kullanan işletmelerin, muhasebe veritabanında yer alan stok kayıtları, cari kayıtları, fiyat bilgileri ve stok durumlarını baz alarak, işletmeye elektronik ortamda e-ticaret yapmalarını sağlar. Aynı yapı içerisinde yer alan b2b sistem ile işletme isterse sadece bayi ağını da yönetebilir.
Stok Kodu: B2B.01.001
15.000,00 ₺

M120 Logo B2B-B2C sistemi Nedir? Ne işe Yarar?

M120 Logo muhasebe programı kullanan işletmelerin, muhasebe veritabanında yer alan stok kayıtları, cari kayıtları, fiyat bilgileri ve stok durumlarını baz alarak, işletmeye elektronik ortamda e-ticaret yapmalarını sağlar. Aynı yapı içerisinde yer alan b2b sistem ile işletme isterse sadece bayi ağını da yönetebilir.

E-Ticaret Yönetimi;Logo B2C ile, çok basit şekilde internet ortamında satış yapmaya başlayabilirsiniz. M120 dakikalar içerisinde yüzbinlerce ürün, fiyat ve stok bilgisini muhasebe siteminizden e-ticaret sitenize iletir. Sürekli olarak hareket gören ürünlerin stok durumlarını ve fiyatları güncel tutar. Gelen e-ticaret siparişlerinizi otomatik olarak logo muhasebe sistemine işler. Size kazancınızın raporlarını almak kalır.

Bayi Yönetimi

M120 Logo B2B ile, satış ağınızda yer alan bayilerinizin elektronik ortamdan yönetilmesi için tasarlanmıştır. M120 B2B ile bayileriniz web ortamında verilen kullanıcı adı ve şifreleri ile, stok bilgilerinizi ve kendilerine özgü fiyatları anlık olarak inceleyebilir. Satınalmak istedikleri ürünleri kolayca sepete atıp, satınalmalarını gerçekleştirebilirler.

M120 B2B ile bayileriniz Sanal POS sistemi ile ödemelerini gerçekleştirebilir, önceki alımlarından oluşan cari hareket kayıtlarını inceleyebilir, mutabakat süreçlerini yönetebilirler. Çok geniş kitleyi kolayca ve en düşük maliyetle yönetmek için M120 B2B size büyük fayda sağlar.

Bazı Özellikler

1.      Muhasebe sistemin otomatik veri beslemesi ve gelen sipariş kayıtları ile beraber cari kayıtların muhasebe sistemine işlenmesi

2.      Responsive yapı ile her çözünürlüğe otomatik uyum

3.      Arama motorları için Seo alt yapısı

4.      Gelişmiş kategori yapısı ile kullanıcılar için basit kullanım

5.      Karşılaştırma yapısı ile detay özellik kıyaslaması

6.      Kurumsal kullanım için özelleştirilebilir sayfa yapısı

7.      Varyantlı ürünler için alt yapı

8.      Yönetim panelinde kolay yönetim için toplu güncelleme işlemleri

9.      Kişilere ve gruplara özel fiyatlandırma alt yapısı

10.  Bayiler için Online işlem merkezi

11.  Sanal POS alt yapısı

12.  Tüm para birimleriyle fiyatlandırma alt yapısı

13.  Daha bir çok özellik…

M120 ürünümüzü incelemek için http://m120demo.zensoft.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.